Jesteś tutaj: Home / Oferta / Eventy / RTN

 

RTN

Po sukcesie naszej imprezy DOM SHOW postanowiliśmy stworzyć jej uproszczoną, bardziej dostępną wersję na potrzeby regionalnych deweloperów oraz ich potencjalnych klientów. Można ją spokojnie nazwać „wersją mini” imprezy prezentowanej obok.

RTN to seria trzydniowych (piątek, sobota, niedziela) prezentacji najciekawszych inwestycji deweloperów, realizowanych w mniejszych miastach. Jest to całkiem nowa forma targów odbywająca się w najchętniej odwiedzanych przez klientów miejscach, jakimi są centra handlowe.

Celem jest promowanie lokalnych inwestycji w regionach, do których nie dociera oferta prezentowana na targach nieruchomości. Oprócz inwestycji deweloperów chcemy przedstawić regionalne przedsięwzięcia budowlane, realizowane przy pomocy środków z budżetu danego miasta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

MISTRZOSTWA F-ONE

DOM SHOW

GAME TOUR

OFERTA

 

OXXFORDHomeAktualnościO nasOfertaKontaktOFERTAPobierz szczegółowe oferty.Pliki do pobrania w formacie PDF.OFERTY DO POBRANIAEVENTYEVENTY W PRODUKCJISZYBKI KONTAKTOXXFORDal. Karkonoska 45, pok. 10353-015 Wrocław tel. 71 788 77 88e-mail: biuro@oxxford.pl