Jesteś tutaj: Home / Oferta / Eventy w produkcji / Moto Carlo

 

MOTO CARLO

Impreza Moto Carlo podsumowuje dokonania polskich kierowców w jednym z najstarszych, największych
i najbardziej znanych rajdów na świecie: Rajdzie Monte Carlo. Na trasach alpejskich odcinków specjalnych kierowcy ścigali się i wystawiali na ciężką próbę swoje maszyny, a Sobiesław Zasada zastanawiał się przed startem jak na tych wąskich trasach spisze się jego Fiat 125 p.

Pod koniec lat pięćdziesiątych w rajdzie startowały Syrenki, potem pojawił się polski Fiat, a w latach dziewięćdziesiątych na trasy wyruszył Polonez. Apogeum popularności rajdu w Polsce to lata siedemdziesiąte. Wtedy startowali polscy kierowcy w polskich samochodach, a to  było powodem do dumy. Polska z zapartym tchem obserwowała w akcji Sobiesława Zasadę, Macieja Stawowiaka, Tomasza Ciecieżyńskiego i Roberta Muchę, którzy byli wówczas naszymi bohaterami. Prezentujemy oryginalne, zabytkowe już, Polskie Fiaty 125 p, które dumnie reprezentowały nasz kraj. Przybliżamy również sylwetki naszych najlepszych kierowców.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

DART MASTERS

TUNING MANIA

HISTORIA GOLFA

OFERTA

 

OXXFORDHomeAktualnościO nasOfertaKontaktOFERTAPobierz szczegółowe oferty.Pliki do pobrania w formacie PDF.OFERTY DO POBRANIAEVENTYEVENTY W PRODUKCJISZYBKI KONTAKTOXXFORDal. Karkonoska 45, pok. 10353-015 Wrocław tel. 71 788 77 88e-mail: biuro@oxxford.pl