Jesteś tutaj: Home / Oferta / Eventy

EVENTY

DOM SHOW

Wystawa Dom Show to odpowiedź na wszelkie pytania związane z budową, zakupem lub sprzedażą domu. Spotkania z deweloperami, inwestorami, architektami i projektantami. To idealna okazja do zaprezentowania dziesiątkom tysięcy gości swoich propozycji, planów i już rozpoczętych inwestycji. To również doskonały sposób na promocję marki i pozyskanie nowych klientów.

DALEJ

KOLOROWE SAMOCHODY

Najwięksi dealerzy samochodów prezentują modele aut, które szczególnie upodobała sobie płeć piękna. Tak jak zmienna jest kobieca natura, tak też bogata i różnorodna może być prezentowana oferta samochodów stworzonych z myślą o kobietach.

 

Mimo tego, że wydarzenie, kierowane jest przede wszystkim do kobiet, także panowie ...

DALEJ

MOTO MAJÓWKA

Pierwsze tygodnie wiosny to często czas wzmożonego zainteresowania kupnem nowego jednośladu lub samochodu. Amatorzy motocykli marzą o wypadach za miasto, a kierowcy aut, myśląc o nadchodzących wakacjach, szukają dobrych, nowych aut, którymi zabiorą w podróż siebie i swoich bliskich.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i dealerów ...

DALEJ

GAME TOUR

GAME TOUR jest imprezą, która daje możliwość spotkania z największymi hitami prezentowanymi przez najlepszych polskich i zagranicznych wydawców gier wideo. Okazja, by poznać tytuły uznane na światowych rynkach i przetestować premierowe nowości.

 

GAME TOUR to przygoda, która wciągnie wszystkich, bez względu na to, ile mają lat
i jaki jest stopień ich wtajemniczenia.

DALEJ

MISTRZOSTWA F-ONE

Emocje, adrenalina i przede wszystkim świetna rozrywka. Mistrzostwa F-ONE to impreza dedykowana nie tylko zagorzałym miłośnikom Formuły 1, ale także wszystkim, którzy lubią współzawodnictwo połączone z dobrą zabawą. Taki prezent możecie sprawić swoim klientom.

DALEJ

Po sukcesie naszej imprezy DOM SHOW postanowiliśmy stworzyć jej uproszczoną, bardziej dostępną wersję na potrzeby regionalnych deweloperów oraz ich potencjalnych klientów. Można ją spokojnie nazwać „wersją mini” imprezy prezentowanej obok.

RTN to seria trzydniowych (piątek, sobota, niedziela) prezentacji ...

RTN

DALEJ

FSN

Jedna z najstarszych imprez motoryzacyjnych organizowanych przez OXXFORD DESIGN. Kilkanaście lat doświadczeń zdobytych przy tworzeniu FSN pozwala nam sądzić, że wydarzenie to jest nie lada gratką dla wszystkich fanów motoryzacji.  Impreza odbywa się przez 10 dni.

DALEJ

LEVEL 4

Najbardziej prestiżowa impreza organizowana przez Oxxford Design w formie „zamkniętej” tylko dla zaproszonych gości. Piękne kobiety, wytworne kreacje, oryginalne wnętrza, wykwintne menu, wyszukane trunki i najlepsza muzyka.

DALEJ

RETRO SESSION

W ramach powyższej wystawy, w gablotach prezentowane są najpopularniejsze komputery z lat 80-tych oraz osprzęt i konsole do gier, a na systemie wystawienniczym octanorma w graficzny sposób prezentowane są  komputery oraz najpopularniejsze gry z lat 80-tych. Odwiedzający będą mogli cofnąć się w czasie ...

DALEJ

MISTRZOWSKA WYSTAWA

Już w czerwcu na stadionie Stade de France pod Paryżem zabrzmi pierwszy gwizdek
i tym samym nastąpi otwarcie piłkarskich mistrzostw Europy. Jak wypełnić czas gorączkowych wyczekiwani na sportowe emocje? Jak poczuć tę atmosferę bez konieczności dalekich podróży? I wreszcie – gdzie oglądać mecze za darmo
i w doborowym towarzystwie? Odpowiedź jest prosta: W Waszej Galerii Handlowej.

DALEJ

 

OXXFORDHomeAktualnościO nasOfertaKontaktOFERTAPobierz szczegółowe oferty.Pliki do pobrania w formacie PDF.OFERTY DO POBRANIAEVENTYEVENTY W PRODUKCJISZYBKI KONTAKTOXXFORDal. Karkonoska 45, pok. 10353-015 Wrocław tel. 71 788 77 88e-mail: biuro@oxxford.pl