Jesteś tutaj: Home / Oferta / Eventy w produkcji

EVENTY W PRODUKCJI

POLSKIE WYNALAZKI

POLSKIE WYNALAZKI „cudze chwalicie… swego nie znacie” – niezwykłe perypetie odkryć i wynalazków na przełomie XIX i XX wieku stworzonych przez polskie umysły.

Ekspozycja składa się z trzech modułów, w których prezentowane są wynalazki z różnych kategorii. W każdej części wystawy oprócz eksponatów interaktywnych ...

DALEJ

DART MASTERS

Prosta, a zarazem niezwykle popularna gra, dzięki której cel jest zawsze w zasięgu ręki. Rzutki, lotki, strzałki - czyli (popularny) Dart. Mnóstwo dobrej zabawy i zdrowa rywalizacja, w którą mogą się włączyć także Wasi klienci.

 

Pomysł jest równie prosty, co zasady gry. Uczestnicy rzucają lotkami do tarcz. Wygrywa ten, który jako pierwszy osiągnie założoną liczbę punktów.

DALEJ

HISTORIA GOLFA

Hasło przewodnie tego wydarzenia to “golf dla każdego”.

Naszym celem jest: zaciekawić, przyciągnąć, a następnie dostarczyć mnóstwa wrażeń dla wszystkich Państwa  klientów i to niezależnie od ich wieku, płci czy klasy społecznej.

DALEJ

MOTO CARLO

Impreza Moto Carlo podsumowuje dokonania polskich kierowców w jednym
z najstarszych, największych i najbardziej znanych rajdów na świecie: Rajdzie Monte Carlo. Na trasach alpejskich odcinków specjalnych kierowcy ścigali się i wystawiali na ciężką próbę swoje maszyny, a Sobiesław Zasada zastanawiał się przed startem jak na tych wąskich trasach spisze się jego Fiat 125 p.

DALEJ

Świat motoryzacji, którego nie zobaczą Państwo na co dzień na polskich drogach! Najnowsze trendy w stylistycznych modyfikacjach samochodów, niewiarygodnie mocne silniki, nieprawdopodobne przyspieszenia i setki decybeli wydobywające się
z wbudowanych systemów car audio. Akcesoria motoryzacyjne, tuningowe i audio, niepowtarzalne samochody z całej Polski walczące o uznanie i respekt.

TUNING MANIA

DALEJ

 

OXXFORDHomeAktualnościO nasOfertaKontaktOFERTAPobierz szczegółowe oferty.Pliki do pobrania w formacie PDF.OFERTY DO POBRANIAEVENTYEVENTY W PRODUKCJISZYBKI KONTAKTOXXFORDal. Karkonoska 45, pok. 10353-015 Wrocław tel. 71 788 77 88e-mail: biuro@oxxford.pl