Jesteś tutaj: Home / Oferta / Projektowanie graficzne

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

INCOGNITO

Incognito Card to karta prepaid MasterCard na doładowania. Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w tym przedsięwzięciu od samego początku. Dzięki szczegółowemu briefowi doskonale wiedzieliśmy do kogo kierowana jest oferta i jakie są zalety posiadania karty - stąd wymyślona przez nas nazwa: "Incognito", podkreślająca niepodważalny atut karty czyli anonimowość.

DALEJ

LOGO, LOGOTYPY, ZNAKI

Nasi graficy dysponują dużą wiedzą i kreatywnością, co pozwala realizować zlecenia od najbardziej wymagających klientów.

DALEJ

PRIMAMODA

PRIMAMODA to znany dystrybutor włoskiego obuwia i torebek. Firma posiada blisko 40 salonów w całej Polsce i wciąż dynamicznie się rozwija. Ponad czteroletnia współpraca polegała głównie na realizacji zadań w zakresie graficznego projektowania materiałów do druku oraz na potrzeby internetu.

DALEJ

 

OXXFORDHomeAktualnościO nasOfertaKontaktOFERTAPobierz szczegółowe oferty.Pliki do pobrania w formacie PDF.OFERTY DO POBRANIAEVENTYEVENTY W PRODUKCJISZYBKI KONTAKTOXXFORDal. Karkonoska 45, pok. 10353-015 Wrocław tel. 71 788 77 88e-mail: biuro@oxxford.pl