Jesteś tutaj: Home / Oferta / Eventy / Game Tour

 

Game Session 2012 – Obecnie Game Tour

Video przedstawia event organizowany w Galerii Victoria w Wałbrzychu. Wtedy jeszcze Game Session, było imprezą która składała się z Game Tour, Retro Session oraz Mistrzostw F-ONE. Od 2012 roku zdecydowaliśmy się na rozdzielenie eventów.

GAME TOUR

GAME TOUR jest imprezą, która daje możliwość spotkania z największymi hitami prezentowanymi przez najlepszych polskich i zagranicznych wydawców gier wideo. Okazja, by poznać tytuły uznane na światowych rynkach i przetestować premierowe nowości.

GAME TOUR to przygoda, która wciągnie wszystkich, bez względu na to, ile mają lat i jaki jest stopień ich wtajemniczenia.

PlayStation Move czy Xbox z sensorem Kinect, czyli gry, w których specjalne czujniki ruchu pozwalają wydawać polecenia komputerom jedynie za pomocą gestów rąk i nóg lub własnym głosem.

Rodzice odwiedzający imprezę razem ze swoimi pociechami mogą być spokojni. Dokonanie odpowiedniego wybory ułatwi im oznaczenie wszystkich stanowisk symbolami zgodnymi z systemem PEGI (Ogólnoeuropejski System Klasyfikacji Gier). To informacje, które określają najważniejsze cechy i przeznaczenie gier dla danej grupy wiekowej. Z nich dowiemy się także, czy znajdują się takie elementy jak: przemoc, wulgaryzmy, lęk, dyskryminacja, hazard i gra w internecie z innymi ludźmi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

DOM SHOW

MISTRZOWSKA WYSTAWA

MOTO MAJÓWKA

OFERTA

 

OXXFORDHomeAktualnościO nasOfertaKontaktOFERTAPobierz szczegółowe oferty.Pliki do pobrania w formacie PDF.OFERTY DO POBRANIAEVENTYEVENTY W PRODUKCJISZYBKI KONTAKTOXXFORDal. Karkonoska 45, pok. 10353-015 Wrocław tel. 71 788 77 88e-mail: biuro@oxxford.pl