Jesteś tutaj: Home / Oferta / Eventy / Retro Session

 

RETRO SESSION

W ramach powyższej wystawy, w gablotach prezentowane są najpopularniejsze komputery z lat 80-tych oraz osprzęt i konsole do gier, a na systemie wystawienniczym octanorma w graficzny sposób prezentowane są  komputery oraz najpopularniejsze gry z lat 80-tych. Odwiedzający będą mogli cofnąć się w czasie nie tylko za sprawą wystawy, ale również zagrać w wybrane gry na konsolach sprzed 30 lat. W tym celu przygotowujemy stanowiska w stylu retro, gdzie można zasiąść za sterami retro komputera i zagrać w oryginalne gry z lat 80-tych.

Game Session 2012 – Obecnie Game Tour

Video przedstawia event organizowany w Galerii Victoria w Wałbrzychu. Wtedy jeszce Game Session, było imprezą która składała się z Game Tour, Retro Session oraz Mistrzostw F-ONE. Od 2012 roku zdecydowaliśmy się na rozdzielenie eventów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

FSN

MISTRZOWSKA WYSTAWA

KOLOROWE SAMOCHODY

OFERTA

 

OXXFORDHomeAktualnościO nasOfertaKontaktOFERTAPobierz szczegółowe oferty.Pliki do pobrania w formacie PDF.OFERTY DO POBRANIAEVENTYEVENTY W PRODUKCJISZYBKI KONTAKTOXXFORDal. Karkonoska 45, pok. 10353-015 Wrocław tel. 71 788 77 88e-mail: biuro@oxxford.pl