Jesteś tutaj: Home / Aktualności / Wszystkie wydarzenia

WSZYSTKIE WYDARZENIA

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA

6-19 LUTEGO 2017, LUBIN, CUPRUM ARENA

O evencie

Zapraszamy Państwa do Cuprum Arena w Lubinie gdzie w dniach 9-16.02 zaprezentujemy najciekawsze oferty regionalnych dealerów samochodowych w ramach Wyprzedaży Rocznika 2016.

To już naprawdę ostatnia szansa by skorzystać z bardzo atrakcyjnych zniżek i stać się szczęśliwym posiadaczem wymarzonego, nowego auta, tańszego nawet o kilkanaście tys. złotych.

W ramach ekspozycji, swoje modele zaprezentują m. in.: Opel, Kia, Infiniti, Nissan i inni.

Zapraszamy do Cuprum Arena!

 

LUTY 2017

FESTIWAL SAMOCHODOWYCH NOWOŚCI 2016

PAŹDZIERNIK – LISTOPAD 2016, WROCŁAW, LUBLIN, WARSZAWA, ŁÓDŹ I ZAMOŚĆ

O evencie

Wielka gratka nie tylko dla miłośników motoryzacji! Na przełomie października i listopada Festiwal Samochodowych Nowości zawita do Wrocławia, Lubina, Warszawy i Łodzi!

WROCŁAW - Magnolia Park, 17-30 października;
LUBIN - Cuprum Arena, 02-14 listopada;
WARSZAWA - BlueCity, 03-13 listopada;
ŁÓDŹ - Manufaktura, 03-13 listopada
ZAMOŚĆ - Galeria Twierdza, 17-27 listopada.

PAŹDZIERNIK 2016

FESTIWAL SAMOCHODOWYCH NOWOŚCI 2015

27.10-8.11.2015, WROCŁAW, MAGNOLIA PARK

O evencie

Video z eventu

Potężne silniki, lśniące karoserie i najnowocześniejsze technologie. Festiwal Samochodowych Nowości
w Magnolia Park we Wrocławiu był wielką gratką dla znawców i pasjonatów motoryzacji. Ale tak naprawdę mało kto potrafił przejść obok tej wystawy obojętnie.


Luksusowe marki, widziane zwykle tylko w najdroż-
szych produkcjach filmowych i reklamach, były na wyciągnięcie ręki. Ale Festiwal Samochodowych Nowości 2015 to także pokazy premierowe i przed-
premierowe, czyli okazja, by zobaczyć z bliska auta, których trudno szukać na drogach. W centrum uwagi stanęło ponad 20 ekskluzywnych maszyn, a wśród nich: Lexus RC-f Coupe, Jaguar XF, Mercedes klasy A, Volvo XC90, Honda HR-V, Subaru Outback.  W programie był też „Bule Day”, podczas którego zaprezentowano Renault Zoe – technicznie zaawansowany samochód elektryczny. Jedną z wielu atrakcji była Toyota Auris z dwoma silnikami – benzynowym (opcjonalnie dieslowym), który dzięki nowoczesnej technologii jest o 30% mniej obciążony, a także elektrycznym, z przyjaznymi dla środowiska akumulatorami niklowo-metylowymi. Jak się jeździ takim cudeńkiem? Klienci galerii mogli się o tym przekonać podczas jazd próbnych. Mogli też wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą była możliwość skorzystania z auta z pełnym bakiem na cały dzień.

PAŹDZIERNIK 2015

DOM SHOW 2015

23-25.10.2015, WROCŁAW, MAGNOLIA PARK

O evencie

Najnowsze oferty deweloperów, instalatorów i producentów materiałów budowlanych czy wykończeniowych. Spotkania z ekspertami, możliwość zapoznania się z ofertą banków . Atrakcyjne konkursy oraz zajęcia plastyczne dla najmłodszych – tak wyglądał program kolejnej edycji wystaw DOM SHOW Architektura i Biznes. Podczas targów można było podziwiać  „Cuda światowej architektury”, zaprezentowane na niezwykłej wystawie: słynny, modernistyczny pawilon w Barcelonie, krzywe domy w Amsterdamie czy Cerkiew Wasyla Błogosławionego stojącą na Placu Czerwonym w Moskwie. Był również kącik dla najmłodszych i konkurs rysunkowy.

PAŹDZIERNIK 2015

II GOLFOWE MISTRZOSTWA POLSKI LIONS CLUB 2015

19.09.2015, PAŁAC BRZEŹNO

O evencie

Wyniki

Choć jesień zbliżała się wielkimi krokami, wspaniała atmosfera i duch zdrowej rywalizacji spowodowały, że II Golfowym Mistrzostwom Lions Club towarzyszyła prawdziwie letnia atmosfera. 19 września do Pałacu Brzeźno zjechali miłośnicy tego wyjątkowego sportu – członkowie Klubów Lions oraz goście z zagranicy. Wspaniała zabawa do białego rana uwieńczyła towarzyskie rozgrywki, ale główne przesłanie było inne. Podczas charytatywnej licytacji na rzecz stypendiów dla dzieci z ubogich rodzin, przy wsparciu właścicieli Pałacu Brzeźno, Państwu Gradeckich – zebrano ok. 10 tys. zł.

 

Gdy doświadczeni gracze zmagali się na wzorowo przygotowanym polu golfowym, goście, którzy dotąd nie próbowali swoich sił, mogli wziąć udział w akademii golfowej, piwnym SPA lub oddać się w ręce masażysty.

Klasyfikacja Stb. netto:

 

  1. miejsce Andrzej Walkowski
  2. miejsce Zbigniew Folta
  3. miejsce Marzena Gradecka

 

Klasyfikacja Stb. brutto:

 

  1. miejsce Marek Janusz
  2. miejsce Paweł Jarosz
  3. miejsce Romuald Wachowiak

 

Nagrodzono także dodatkowe konkurencje.

 

W kategorii najlepiej zagranych dołków par 3 zwyciężył Marek Janusz, a w kategorii dołków par 5 Zbigniew Folta.

WRZESIEŃ 2015

1

2

3

4

 

OXXFORD DESIGNHomeAktualnościO nasOfertaKontaktOFERTAPobierz szczegółowe oferty.Pliki do pobrania w formacie PDF.OFERTY DO POBRANIAEVENTYEVENTY W PRODUKCJISZYBKI KONTAKTOXXFORD DESIGNal. Karkonoska 45, pok. 10353-015 Wrocław tel. 71 788 77 88e-mail: biuro@oxxford.pl