WSZYSTKIE WYDARZENIA

KOLOROWE SAMOCHODY PONOWNIE WE WROCŁAWIU

OD 24.02 DO 10.03.2020, MAGNOLIA PARK, WROCŁAW

O evencie

We Wrocławiu, w dniach od 24 lutego do 10 marca, odbył się kolejny nasz event. W Magnolia Park gościły min. VOLVO S90, LEXUS UX, JAGUAR E-PACE, PEUGEOT 2008, KIA PROCEED, HYUNDAI KONA, MAZDA CX-30... i wiele innych.
Prezentujemy zdjęcia wszystkich samochodów i motorów które brały udział.
 

MARZEC 2020

FESTIWAL SAMOCHODOWYCH NOWOŚCI W LUBINIE

OD 03.11 DO 15.11.2018, CUPRUM ARENA, LUBIN

O evencie

Wczoraj zakończył się nasz festiwal w Lubinie. W galerii Cuprum Arena zaprezentowaliśmy większość dealerów z regionu. A jak prezentowały się samochody? Sami zobaczcie.

LISTOPAD 2018

FESTIWAL SAMOCHODOWYCH NOWOŚCI W ŁODZI

OD 31 PAŹDZIERNIKA DO 12 LISTOPADA, MANUFAKTURA, ŁÓDŹ

O evencie

Festiwal Samochodowych Nowości zorganizowaliśmy również w Łodzi. Była to kolejna edycja naszego eventu dla miłośników motoryzacji. W dniach od 31 października do 12 listopada można było oglądać najlepsze samochodowe nowości w Manufakturze.

PAŹDZIERNIK 2018

FESTIWAL SAMOCHODOWYCH NOWOŚCI W POZNANIU

OD 26 PAŹDZIERNIKA DO 10 LISTOPADA, GALERIA POSNANIA, POZNAŃ

O evencie

W dniach od 26 października do 10 listopada gościliśmy w Poznaniu w Galerii Posnania. Powyżej kilkanaście zdjęć  pokazujących jak prezentował się nasz festiwal.

PAŹDZIERNIK 2018

17 EDYCJA FSN WE WROCŁAWIU

OD 15.10 DO 28.11.2018, MAGNOLIA PATRK, WROCŁAW

O evencie

To 17 edycja organizowana we Wrocławiu i po raz kolejny w Magnolia Park. Tradycyjnie PREZENTUJEMY nowe, wyjątkowe premiery. Nowa Kia Seed, nowy Nissan Navara oraz Qashqai i elektryczny Leaf, nowy Opel Combo, prosto z Genewy nowy Jeep Wrangler , Najnowsza Suzuki Vitara, Citroen C3 Elle, Volkswagen Alltrack, Nowy Seat Leon oraz nowe Subaru vx. Dodatkowo kilka rodzynków Audi Q8 ,Nowy Lexus LS 500 a w strfie aut sportowych Nissan Z 370 Cabrio, Ford Mustang Cabrio ,Jaguar F-type, Lexus LC 500 , Dodge Challenger z silnikiem o mocy 717 KM .
W tym roku przygotowaliśmy dla klientów Magnolia Park strefę samochodów sportowych oraz super sportowych motocykli, a w plebiscycie na najbardziej gorącą premierę roku można wygrać auto z pełnym bakiem na weekend. Specjalnie dla nas przygotowano premierę legendy Toyoty Camry, obecnie prezentowana jest legendarna Camry z roku 1993, a 26 października zostanie podmieniona na najnowszy model.

PAŹDZIERNIK 2018

MOTO MAJÓWKA WE WROCŁAWIU

OD 07 DO 20 MAJA 2018, PASAŻ GRUNWALDZKI, WROCŁAW

O evencie

Nasz kolejny event w tym roku. W naszym mieście. Moto Majówka w Pasażu Grunwaldzkim. Zapraszamy w dniach od 07 do 20 maja. Dla tych którzy wypełnią kupon i wrzucą do urny wspaniała nagroda – auto z pełnym bakiem na weekend. Poniżej regulamin konkursu.

REGULAMIN

Regulamin udziału w konkursie na hasło reklamowe dla auta, które zasługuje na miano Najbardziej Wiosennego Auta Roku w trakcie imprezy "MOTO MAJÓWKA" w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu w dniach od 07 do 20 maja organizowanej przez Oxxford Design.

1. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, które prawidłowo wypełniły kupon i wrzuciły go specjalnie oznaczonej urny.

2. W konkursie można wygrać nagrody:
– auto z pełnym bakiem na weekend
– 3 x Wody toaletowe NOU;

3. Konkurs wygrywa siedmiu uczestników, którzy zaproponują najciekawsze hasła reklamowe dla prezentowanych aut, które ich zdaniem, zasługują na miano Najbardziej Wiosennego Auta Roku.

4. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej telefonicznie do 27 maja 2018r.

5. Pracownicy i współpracownicy firmy Oxxford Design nie mogą brać udziału w konkursie.

6. Uczestnik konkursu jest zobowiązany do podania wraz z napisanym hasłem swojego imienia, nazwiska, adresu i numeru telefonu, który pozwoli organizatorom powiadomić o ewentualnym zwycięstwie.

7. Imię i nazwisko oraz miejscowość zwycięzcy mogą zostać podane publicznie na stronach internetowych i profilach facebookowych organizatora Oxxford Design oraz Pasażu Grunwaldzkiego.

8. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu prawidłowej realizacji konkursu i wydania nagrody.

9. Uczestnik konkursu ma prawo wglądu do swoich danych.

10. Oxxford Design zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.

11. Uczestnictwo w konkursie oznacza akceptację Regulaminu.

MAJ 2018

1

2

3

4

 

OXXFORDHomeAktualnościO nasOfertaKontaktOFERTAPobierz szczegółowe oferty.Pliki do pobrania w formacie PDF.OFERTY DO POBRANIAEVENTYEVENTY W PRODUKCJISZYBKI KONTAKTOXXFORDal. Karkonoska 45, pok. 10353-015 Wrocław tel. 71 788 77 88e-mail: biuro@oxxford.pl