WSZYSTKIE WYDARZENIA

17 EDYCJA FSN WE WROCŁAWIU

OD 15.10 DO 28.11.2018, MAGNOLIA PATRK, WROCŁAW

O evencie

To 17 edycja organizowana we Wrocławiu i po raz kolejny w Magnolia Park. Tradycyjnie PREZENTUJEMY nowe, wyjątkowe premiery. Nowa Kia Seed, nowy Nissan Navara oraz Qashqai i elektryczny Leaf, nowy Opel Combo, prosto z Genewy nowy Jeep Wrangler , Najnowsza Suzuki Vitara, Citroen C3 Elle, Volkswagen Alltrack, Nowy Seat Leon oraz nowe Subaru vx. Dodatkowo kilka rodzynków Audi Q8 ,Nowy Lexus LS 500 a w strfie aut sportowych Nissan Z 370 Cabrio, Ford Mustang Cabrio ,Jaguar F-type, Lexus LC 500 , Dodge Challenger z silnikiem o mocy 717 KM .
W tym roku przygotowaliśmy dla klientów Magnolia Park strefę samochodów sportowych oraz super sportowych motocykli, a w plebiscycie na najbardziej gorącą premierę roku można wygrać auto z pełnym bakiem na weekend. Specjalnie dla nas przygotowano premierę legendy Toyoty Camry, obecnie prezentowana jest legendarna Camry z roku 1993, a 26 października zostanie podmieniona na najnowszy model.

PAŹDZIERNIK 2018

MOTO MAJÓWKA WE WROCŁAWIU

OD 07 DO 20 MAJA 2018, PASAŻ GRUNWALDZKI, WROCŁAW

O evencie

Nasz kolejny event w tym roku. W naszym mieście. Moto Majówka w Pasażu Grunwaldzkim. Zapraszamy w dniach od 07 do 20 maja. Dla tych którzy wypełnią kupon i wrzucą do urny wspaniała nagroda – auto z pełnym bakiem na weekend. Poniżej regulamin konkursu.

REGULAMIN

Regulamin udziału w konkursie na hasło reklamowe dla auta, które zasługuje na miano Najbardziej Wiosennego Auta Roku w trakcie imprezy "MOTO MAJÓWKA" w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu w dniach od 07 do 20 maja organizowanej przez Oxxford Design.

1. W konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie, które prawidłowo wypełniły kupon i wrzuciły go specjalnie oznaczonej urny.

2. W konkursie można wygrać nagrody:
– auto z pełnym bakiem na weekend
– 3 x Wody toaletowe NOU;

3. Konkurs wygrywa siedmiu uczestników, którzy zaproponują najciekawsze hasła reklamowe dla prezentowanych aut, które ich zdaniem, zasługują na miano Najbardziej Wiosennego Auta Roku.

4. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej telefonicznie do 27 maja 2018r.

5. Pracownicy i współpracownicy firmy Oxxford Design nie mogą brać udziału w konkursie.

6. Uczestnik konkursu jest zobowiązany do podania wraz z napisanym hasłem swojego imienia, nazwiska, adresu i numeru telefonu, który pozwoli organizatorom powiadomić o ewentualnym zwycięstwie.

7. Imię i nazwisko oraz miejscowość zwycięzcy mogą zostać podane publicznie na stronach internetowych i profilach facebookowych organizatora Oxxford Design oraz Pasażu Grunwaldzkiego.

8. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu prawidłowej realizacji konkursu i wydania nagrody.

9. Uczestnik konkursu ma prawo wglądu do swoich danych.

10. Oxxford Design zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.

11. Uczestnictwo w konkursie oznacza akceptację Regulaminu.

MAJ 2018

KOLOROWE SAMOCHODY WE WROCŁAWIU

OD 26 LUTEGO DO 11 MARCA 2018, MAGNOLIA PARK, WROCŁAW

O evencie

Zapraszamy na Kolorowe Samochody do Wrocławia. Event w terminie od 26 lutego do 11 marca. Spośród osób które wezmą udział w plebiscycie rozlosujemy nagrody – auto z pełnym bakiem na weekend, bezpłatna stylizację fryzury oraz wody toaletowe.

LUTY 2018

FESTIWAL SAMOCHODOWYCH NOWOŚCI W POZNANIU

16-27 LUTEGO 2018, SZCZECIN, GALAXY

O evencie

Po raz kolejny w galerii Galaxy w Szczecinie odbywa się Festiwal Samochodowych Nowości. Impreza rozpoczęła się 16.02 a zakończy się w dniu 27 lutego.

Podczas Festiwalu będzie można zobaczyć 18 samochodów i 4 motocykle. Wśród najciekawszych premier można po raz pierwszy zobaczyć Mercedesa klasa X. Ponadto marka Mercedes zaprezentowała modele Klasą E w pakietach AMG oraz niespodzianką w postaci Mercedesa-AMG Klasy C 43, model GLC, model CLA, Peugeot 5008 i 2008, Citroen C3 Aircross i C3, Opel Grand Land, Seat Leon I Seat Arona, VW Golf GTi i VW T-Rock, Skoda Karoq i Audi Q5.

Podczas pierwszego weekend odbyły się zawody-wyścigi F1 na symulatorach.

 

LUTY 2018

NOWY ROK – NOWE WYZWANIA

LUTY 2018

O evencie

W dniach od 20 listopada 2017 do 14 stycznia 2018 zaprezentujemy w Galerii Wrocław Fashion Outlet kilkanaście modeli samochodów. Zobaczyć będzie mozna takie marki jak: OPEL, NISSAN, TOYOTA, ALFA ROMEO, FIAT, LEXUS, VW i inne. Zapraszamy.

PLANOWANE EVENTY:

16.02-27.02 – FESTIWAL SAMOCHODOWYCH NOWOŚCI, Szczecin – GALAXY
26.02-11.03 – KOLOROWE SAMOCHODY, WROCŁAW – MAGNOLIA PARK
14.03-25.03 – MOTO WIOSNA, ŁÓDŹ – MANUFAKTURA
17.04-29.04 – MOTO WIOSNA, jelenia góra – nowy rynek
05.05-14.05 – KOLOROWE SAMOCHODY, WARSZAWA – WOLA PARK
05.05-18.05 – MOTO MAJÓWKA, LUBIN – CUPRUM ARENA
14.05-27.05 – MOTO MAJÓWKA, WROCŁAW – PASAŻ GRUNWALDZKI
22.05-03.06 – moto wiosna, wałbrzych – galeria victoria
 

LUTY 2018

FESTIWAL SAMOCHODOWYCH NOWOŚCI 2017

16-29 LISTOPADA 2017, WROCŁAW, MAGNOLIA PARK

O evencie

Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Samochodowych Nowości. W magnolia Park we Wrocławiu zaprezentujemy min.: RANGE ROVER VELAR, ALFA ROMEO STELVIO, NOWY PEUGEOT 308, NOWY LEON CUPRA, VW ARTEON, KIA STINGER, OPEL CROSSLAND X i wiele innych.

LISTOPAD 2017

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA WE WROCŁAWIU

OD 20 LISTOPADA 2017 DO 14 STYCZNIA 2018, GALERIA  WROCŁAW FASHION OUTLET

O evencie

W dniach od 20 listopada 2017 do 14 stycznia 2018 zaprezentujemy w Galerii Wrocław Fashion Outlet kilkanaście modeli samochodów. Zobaczyć będzie mozna takie marki jak: OPEL, NISSAN, TOYOTA, ALFA ROMEO, FIAT, LEXUS, VW i inne. Zapraszamy.

LISTOPAD 2017

FESTIWAL SAMOCHODOWYCH NOWOŚCI 2017

OD 6 LUTEGO DO 19 LISTOPADA 2017, POZNAŃ, POSNANIA

O evencie

W Poznaniu gościmy po raz pierwszy. Ale jest to wizyta udana. Od 6 do 19 listopada prezentujemy najnowsze modele samochodów w Galerii Posnania.  Zobaczyć można takie marki jak: MERCEDES, VW, FIAT, KIA, OPEL, BMW oraz TOYOTA. Dodatkową atrakcja jest LAMBORGINI które można ogladać w Rotundzie.

LISTOPAD 2017

FESTIWAL SAMOCHODOWYCH NOWOŚCI 2017

16-29 LISTOPADA 2017, WROCŁAW, MAGNOLIA PARK

O evencie

Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Samochodowych Nowości. W magnolia Park we Wrocławiu zaprezentujemy min.: RANGE ROVER VELAR, ALFA ROMEO STELVIO, NOWY PEUGEOT 308, NOWY LEON CUPRA, VW ARTEON, KIA STINGER, OPEL CROSSLAND X i wiele innych.

LISTOPAD 2017

MOTO MAJÓWKA W PASAŻU GRUNWALDZKIM

OD 15 DO 28 MAJA 2017, WROCŁAW, PASAŻ GRUNWALDZKI

O evencie

Agencja Oxxford Design i Pasaż Grunwaldzki zapraszają na kolejną edycję wyjątkowej imprezy samochodowej.

Wiosna to sezon na nowe trendy, świeżość, wolność oraz podróże. Po zimowych miesiącach spędzonych w miejskich korkach i zaśnieżonych samochodach mamy ochotę poczuć się lekko i energetycznie.

Amatorzy jednośladów marzą o wypadach za miasto na motocyklach. Kierowcy aut szukają nowego stylu i chcą wraz ze zmianą garderoby, odświeżyć też trendy w garażu. Myślą już także o nadchodzących wakacjach, szukając nowych aut, którymi zabiorą w podróż siebie i swoich bliskich. Dlatego też wychodzimy im naprzeciw ze specjalnie przygotowaną ofertą.

Moto Majówka to wystawa samochodów i motocykli. Nasza wyjątkowa impreza będzie gościć w Pasażu Grunwaldzkim przez dwa pełne tygodnie.

Zapraszamy na wystawę Moto Legendy oraz do udziału w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

 

MAJ 2017

KOLOROWE SAMOCHODY WE WROCŁAWIU

OD 27 LUTEGO DO 12 MARCA 2017, WROCŁAW, MAGNOLIA PARK

O evencie

Auta drapieżne, auta romantyczne, auta rodzinne i nie tylko!!!  Zapraszamy Państwa na prezentację samochodów zaprojektowanych nie tylko z myślą o kobietach.

"Kolorowe Samochody" tylko do 12 marca w Magnolia Park. Do zobaczenia takie modele jak: najnowszy Peugeot 3008, Range Rover Evoque Convertible, Jaguar XE i XF, nowe Renault Scenic, BMW serii 4 coupe sport, VW Polo i Up, nowy Citroen C3, Nissan Juke, Z370, X-Trail, Alfa Romeo Giulia, Fiat Tipo combi, Toyota CH-R, Lexus NX, Suzuki SX4 S-Cross, Subaru Levorg, Nowa KIA Rio, Volvo V90 cross-country.

W trakcie trwania imprezy wszyscy odwiedzający mogą zagłosować na Najbardziej Kobiece Auto 2017 roku, tym samym dając sobie szansę na wygranie samochodu z pełnym bakiem na weekend, wód toaletowych NOU lub stylizacji włosów w salonie BROADWAY.

Zapraszamy na Kolorowe Samochody!

 

LUTY 2017

KOLOROWE SAMOCHODY W POZNANIU!

8-20 LUTEGO 2017, POZNAŃ, STARY BROWAR

O evencie

Już tylko do niedzieli najwięksi dealerzy samochodów w regionie prezentują modele aut, które szczególnie upodobała sobie płeć piękna. Wydarzenie, choć kierowane jest przede wszystkim do kobiet, wcale nie oznacza, że nie zainteresuje również męskiej części oglądających. Organizacja takich imprez sprzyja nie tylko samym uczestniczkom. Ukazało jeszcze jedno oblicze kobiet, dodało także finezji, stylu i piękna branży motoryzacyjnej, stereotypowo zarezerwowanej dotąd dla mężczyzn.

Tak jak zmienna jest kobieca natura, tak też bogata i różnorodna może być prezentowana oferta samochodów stworzonych z myślą o kobietach.

W trakcie trwania imprezy wszyscy odwiedzający mogą wybrać wśród prezentowanych aut to, które ich zdaniem zasługuje na zaszczytne miano „Najbardziej Kobiecego Auta Roku”.

Zapraszamy na Kolorowe Samochody!

 

LUTY 2017

WYPRZEDAŻ ROCZNIKA

6-19 LUTEGO 2017, LUBIN, CUPRUM ARENA

O evencie

Zapraszamy Państwa do Cuprum Arena w Lubinie gdzie w dniach 9-16.02 zaprezentujemy najciekawsze oferty regionalnych dealerów samochodowych w ramach Wyprzedaży Rocznika 2016.

To już naprawdę ostatnia szansa by skorzystać z bardzo atrakcyjnych zniżek i stać się szczęśliwym posiadaczem wymarzonego, nowego auta, tańszego nawet o kilkanaście tys. złotych.

W ramach ekspozycji, swoje modele zaprezentują m. in.: Opel, Kia, Infiniti, Nissan i inni.

Zapraszamy do Cuprum Arena!

 

LUTY 2017

FESTIWAL SAMOCHODOWYCH NOWOŚCI 2016

PAŹDZIERNIK – LISTOPAD 2016, WROCŁAW, LUBLIN, WARSZAWA, ŁÓDŹ I ZAMOŚĆ

O evencie

Wielka gratka nie tylko dla miłośników motoryzacji! Na przełomie października i listopada Festiwal Samochodowych Nowości zawita do Wrocławia, Lubina, Warszawy i Łodzi!

WROCŁAW - Magnolia Park, 17-30 października;
LUBIN - Cuprum Arena, 02-14 listopada;
WARSZAWA - BlueCity, 03-13 listopada;
ŁÓDŹ - Manufaktura, 03-13 listopada
ZAMOŚĆ - Galeria Twierdza, 17-27 listopada.

PAŹDZIERNIK 2016

FESTIWAL SAMOCHODOWYCH NOWOŚCI 2015

27.10-8.11.2015, WROCŁAW, MAGNOLIA PARK

O evencie

Video z eventu

Potężne silniki, lśniące karoserie i najnowocześniejsze technologie. Festiwal Samochodowych Nowości
w Magnolia Park we Wrocławiu był wielką gratką dla znawców i pasjonatów motoryzacji. Ale tak naprawdę mało kto potrafił przejść obok tej wystawy obojętnie.


Luksusowe marki, widziane zwykle tylko w najdroż-
szych produkcjach filmowych i reklamach, były na wyciągnięcie ręki. Ale Festiwal Samochodowych Nowości 2015 to także pokazy premierowe i przed-
premierowe, czyli okazja, by zobaczyć z bliska auta, których trudno szukać na drogach. W centrum uwagi stanęło ponad 20 ekskluzywnych maszyn, a wśród nich: Lexus RC-f Coupe, Jaguar XF, Mercedes klasy A, Volvo XC90, Honda HR-V, Subaru Outback.  W programie był też „Bule Day”, podczas którego zaprezentowano Renault Zoe – technicznie zaawansowany samochód elektryczny. Jedną z wielu atrakcji była Toyota Auris z dwoma silnikami – benzynowym (opcjonalnie dieslowym), który dzięki nowoczesnej technologii jest o 30% mniej obciążony, a także elektrycznym, z przyjaznymi dla środowiska akumulatorami niklowo-metylowymi. Jak się jeździ takim cudeńkiem? Klienci galerii mogli się o tym przekonać podczas jazd próbnych. Mogli też wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą była możliwość skorzystania z auta z pełnym bakiem na cały dzień.

PAŹDZIERNIK 2015

DOM SHOW 2015

23-25.10.2015, WROCŁAW, MAGNOLIA PARK

O evencie

Najnowsze oferty deweloperów, instalatorów i producentów materiałów budowlanych czy wykończeniowych. Spotkania z ekspertami, możliwość zapoznania się z ofertą banków . Atrakcyjne konkursy oraz zajęcia plastyczne dla najmłodszych – tak wyglądał program kolejnej edycji wystaw DOM SHOW Architektura i Biznes. Podczas targów można było podziwiać  „Cuda światowej architektury”, zaprezentowane na niezwykłej wystawie: słynny, modernistyczny pawilon w Barcelonie, krzywe domy w Amsterdamie czy Cerkiew Wasyla Błogosławionego stojącą na Placu Czerwonym w Moskwie. Był również kącik dla najmłodszych i konkurs rysunkowy.

PAŹDZIERNIK 2015

II GOLFOWE MISTRZOSTWA POLSKI LIONS CLUB 2015

19.09.2015, PAŁAC BRZEŹNO

O evencie

Wyniki

Choć jesień zbliżała się wielkimi krokami, wspaniała atmosfera i duch zdrowej rywalizacji spowodowały, że II Golfowym Mistrzostwom Lions Club towarzyszyła prawdziwie letnia atmosfera. 19 września do Pałacu Brzeźno zjechali miłośnicy tego wyjątkowego sportu – członkowie Klubów Lions oraz goście z zagranicy. Wspaniała zabawa do białego rana uwieńczyła towarzyskie rozgrywki, ale główne przesłanie było inne. Podczas charytatywnej licytacji na rzecz stypendiów dla dzieci z ubogich rodzin, przy wsparciu właścicieli Pałacu Brzeźno, Państwu Gradeckich – zebrano ok. 10 tys. zł.

 

Gdy doświadczeni gracze zmagali się na wzorowo przygotowanym polu golfowym, goście, którzy dotąd nie próbowali swoich sił, mogli wziąć udział w akademii golfowej, piwnym SPA lub oddać się w ręce masażysty.

Klasyfikacja Stb. netto:

 

  1. miejsce Andrzej Walkowski
  2. miejsce Zbigniew Folta
  3. miejsce Marzena Gradecka

 

Klasyfikacja Stb. brutto:

 

  1. miejsce Marek Janusz
  2. miejsce Paweł Jarosz
  3. miejsce Romuald Wachowiak

 

Nagrodzono także dodatkowe konkurencje.

 

W kategorii najlepiej zagranych dołków par 3 zwyciężył Marek Janusz, a w kategorii dołków par 5 Zbigniew Folta.

WRZESIEŃ 2015

 

OXXFORD DESIGNHomeAktualnościO nasOfertaKontaktOFERTAPobierz szczegółowe oferty.Pliki do pobrania w formacie PDF.OFERTY DO POBRANIAEVENTYEVENTY W PRODUKCJISZYBKI KONTAKTOXXFORD DESIGNal. Karkonoska 45, pok. 10353-015 Wrocław tel. 71 788 77 88e-mail: biuro@oxxford.pl